levelone
15 بهمن 1401 - 23:08

خود را برای جشن صعود به لیگ برتر آماده کرده ایم

قزوین- استاندار قزوین گفت: امروز تیم فوتبال شمس آذر تبدیل به یکی از کارویژه های اصلی استان شده است چرا که در استان نشاط و خودباوری ایجاد می‌کند و زمینه اعتماد به نفس اجتماعی را فراهم می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی اعلایی بعد از ظهر شنبه در نشست صمیمی با اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال شمس آذر اظهار داشت: تیم پرافتخار شمس آذر قزوین با تلاش‌ها و سرمایه گذاری مؤثر مدیران واحد صنعتی شمس آذر که هم در حوزه صنعت افتخار آفرینی دارند و هم در حوزه ورزش گام بلندی برداشته‌اند، در حال تبدیل شدن به یکی از مزیت‌های ورزشی استان است.

وی با بیان اینکه خودمان را برای جشن صعود به لیگ برتر آماده کرده‌ایم و دیگر بارقه‌های آن مشخص است و باید برای این موضوع آماده باشیم، افزود: مجموعه مدیریتی استان هم باید در زمان باقیمانده این فصل اقدامات خوبی داشته باشد تا صعودی با افتخار و با ثبت یک رکورد انجام شود و مایه نشاط برای جامعه باشد.

اعلایی با بیان اینکه تأمین زیر ساخت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: در بحث ورزشگاه در سفر رئیس جمهوری به استان اعتباراتی را گرفته‌ایم و باید اقداماتی انجام شود تا ورزشگاه هم به ورزشگاه لیگ برتری تبدیل باشد.

استاندار قزوین اضافه کرد: مدیران، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال شمس آذر تا پایان فصل و جشن صعود مجموعه مدیریتی استان را یار کمکی خود بدانند و برای رسیدن به این موفقیت هر اقدامی که نیاز است باید انجام شود و امروز تیم فوتبال شمس آذر تبدیل به یکی از کارویژه های اصلی استان شده است چرا که در استان نشاط و خودباوری ایجاد می‌کند و زمینه اعتماد به نفس اجتماعی را فراهم می‌کند.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: جشن صعود تیم فوتبال شمس آذر به لیگ برتر در اردیبهشت سال آینده مصادف با ایام آئین ۵۰ بدر قزوین است که یکی از میراث‌های فرهنگی این دیار است و تقارن این جشن با جشن صعود تیم شمس آذر می‌تواند نشاط اجتماعی را در استان بالا ببرد.

وی با بیان اینکه برای بررسی مشکلات این تیم به زودی جلسه‌ای با مدیران باشگاه برگزار خواهد شد، افزود: عدم حضور ما در جمع شما دلیل بی توجهی نیست بلکه به دلیل مشغله‌هایی است که وجود دارد اما قلب ما با شما است و به دنبال این هستیم تا در این موفقیت‌ها کنار شما باشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1019141