levelone
14 بهمن 1401 - 20:50

هرمزگان بر بام مسابقات فوتسال دانش آموزی کشور/ اصفهان نایب قهرمان شد

تیم فوتسال دانش‌آموزان پسر هرمزگان توانست در فینال با شکست تیم فوتسال استان اصفهان، بر سکوی نخست رقابت‌های قهرمانی مدارس کشور تکیه بزند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، مسابقات قهرمانی فوتسال پسران متوسطه دوم کشور یادواره شهدای مدارس زینیه و ثارالله میانه و 176 شهید دانش‌آموز استان هرمزگان با قهرمانی تیم میزبان به پایان رسید.

دیدار دو تیم تیم فوتسال پسران استان هرمزگان و استان اصفهان در فینال این مسابقات به مصاف همدیگر رفتند که در یک بازی پرهیجان و جذاب در وقت قانونی به تساوی 3 بر 3 رضایت دادند.

در ضیافت ضربات پنالتی این هرمزگان بود که با حمایت تماشاگران پرشور خود توانست با نتیجه 4 بر 3 به برتری دست پیدا کند و بر بام نخست فوتسال پسران کشور بایستد.

تیم فوتسال بوشهر و خراسان رضوی نیز به صورت مشترک در جایگاه سوم مسابقات ایستادند و جام اخلاق مسابقات نیز به تیم خوب خراسان جنوبی رسید.

حمیدرضا رحیمی، بازیکن شماره 8 هرمزگان به عنوان فنی‌ترین بازیکن مسابقات معرفی شد و محمدرضا نوروزی دروازبان خوب استان نیز توانست با عملکرد درخشان خود در درون دروازه هرمزگان، صاحب عنوان بهترین سنگربان این مسابقات را به خود اختصاص دهد.

محمد باقرزاده، شماره 7 هرمزگان نیز با زدن 5 گل در این مسابقات توانست به عنوان آقای گل سی و نهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی مدارس کشور دست پیدا کند.

انتهای پیام/864/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1017429